FAQ

Wybór czcionki jest ustalany przez naszych grafików. Zwracają oni uwagę na to, co będzie wyglądać najlepiej dla każdego przedmiotu, w zależności od obszaru grawerowania. Niektóre prezenty mogą pomieścić czcionkę monogramową, a inne nie mają wystarczająco dużego obszaru do grawerowania. W związku z tym niektóre przedmioty są wygrawerowane tylko za pomocą wyświetlonej czcionki.

Nasze personalizowane przedmioty upominkowe mają ograniczenia grawerunku. Rozmiar czcionki zależy od produktu i długości grawerowanej wiadomości. Im więcej żądanych znaków, tym mniejsze będzie grawerowanie.

Jest to proces robienia zdjęcia i grawerowania go na metalu.

Ze względu na materiały wykorzystywane do wyrobu biżuterii, zaleca się unikania kontaktu z detergentami, silnymi kosmetykami i perfumami, a także wodą. Biżuteria srebrna jest delikatna i wymaga szczególnego traktowania. Należy unikać także narażania jej na uszkodzenia mechaniczne.

Zaleca się także przechowywanie biżuterii w dołączonym opakowaniu. Zabrudzone elementy srebrne można czyścić w przeznaczonych do tego płynach i po wypłukaniu przetrzeć miękką ściereczką.

W zależności od wybranego modelu sznurek regulowany jest za pomocą dwóch przesuwających się supełków lub poprzez rozciąganie sznurków zwisających przy splocie. Dzięki nim można rozszerzać i zwężać bransoletkę lub naszyjnik tak, aby dopasować jej długość do naszych potrzeb.

Maksymalny czas realizacji zamówienia to 14 dni roboczych.

Koszyk

loader