O Permane

PERMANE zrodziło się z zamiłowania do rzeczy pięknych i wielkiej pasji tworzenia. Jest dla tych, którzy tak jak ja, kochają biżuterię wywołującą emocje i przypominającą wyjątkowe momenty w życiu.

Unikalność tworzonych przeze mnie produktów tworzy swego rodzaju historię. Kieruję się najwyższej jakości produkcją, dlatego wykorzystuję najlepsze materiały i techniki grawerowania.

W swojej ofercie posiadam bransoletki, naszyjniki, kolczyki oraz pierścionki. Oferuję produkty ze srebra rodowanego oraz złoconego, a także kamieni naturalnych i stali chirurgicznej. Nietuzinkowy asortyment z pewnością pozwoli Ci znaleźć coś dla siebie!
Duży nacisk kładę na personalizację, co powoduje uczucie ponadczasowości i wyjątkowości. Gorąco polecam grawerowanie biżuterii, poprzez zamieszczenie na niej imienia, pamiętnej daty bądź innej dowolnej dedykacji, która płynie prosto z Waszego serca.

Bez względu na okazję odwiedzaj to miejsce… i pozwól, abym mogła stworzyć biżuterię idealną dla Ciebie i Twoich bliskich.

Jagoda

Koszyk

loader